מרחק, נגיעה נעמי וולפסון צופיה שקורי
מרחק נגיעה

להזמנת הספר
ניתן להשאיר פרטים כאן
ואנו נחזור אליכם בהקדם

קראת? נהנית?
אנא כיתבי לנו הערות, הארות ותובנות חדשות מהספר

דף הבית > כתבות

כתבות

מתוך העיניים החילוניות שלי

תמר צ'יש 23/09/2012

אני "אשה חילונית עם זיקה מיוחדת ליהדות ולמסורת" - כך אני מגדירה את עצמי. "מרחק נגיעה" מסביר בצורה מרתקת (ולא מטיפה) את משמעות המצוות והמנהגים השונים. כחילונית, חשבתי בצעירותי שנשים דתיות הן די מסכנות בעצם. הרי הן מפספסות את חוויית הספונטאניות שבקשר אישה-גבר. איזה צבע יש לחיים אם יש איסור על מתן מענה לחשק בכל רגע כמעט?

להמשך

לשנות את תפיסת המקווה.

נשים מקום ראשון 15/07/2012

אם ובת החוברות יחד לכתיבת ספר. צופיה שקורי (32), היא הבכורה מבין שמונת ילדיה של נעמי וולפסון. נעמי, פסיכותרפיסטית במקצועה, מטפלת זוגית ובלנית, התפרסמה כשהקימה במסגרת ארגון רבני צוהר את פרויקט "אחותי כלה" להכשרת מדריכות כלות. "הרגשתי שאם אכתוב לבד, התוצאה לא תהיה כמו שאני רוצה" כתבתן יחד ספר על המקווה. זה עניין די אינטימי ליחסי אם ובת.

להמשך

המאבק על האינטימיות

דורי הנמן 17/07/2012

אחד האתגרים הגדולים העומדים בפני החברה המסורתית כיום הוא היחס אל האינטימיות. החברה המודרנית רואה את זכותו של האדם לחפש ולמצוא לו שותף שבמסגרת השותפות איתו תבוא לידי ביטוי האינטימיות .זכות זו מניעה תהליכים רחבים יותר ובקצה שלה היא מתנגדת לעולם שלם של איסורים המצויים במקורות התורה וההלכה.

להמשך

טובלת וטוב לה

דינה אברמסון 01/03/2012

בשבוע שעבר הוזמנתי עם מספר חברות עיתונאיות במקום הכי מוזר בעולם, במקווה. נעמי וולפסון כתבה ספר שנקרא "מרחק, נגיעה" וחשבנו, אמרה לי היחצ"נית, בטלפון שיש לך עניין בנושא. אני מודה שיש לי עניין בנושא.

להמשך

הספר מרחק נגיעה

רוזלינד איידלהייט 06/03/2011

נעמי וולפסון וצופיה שקורי (אם ובת), בספרן "מרחק, נגיעה" מנסות להעביר לציבור הקוראות רעיונות מהותיים על חיי האישות בין בני הזוג בראייה היהודית. הספר מיועד לציבור הנשי, דבר הנובע בעליל כבר מכריכתו הוורודה, הבאה לסמן מעין תמרור אזהרה לגברים: "עצור - טריטוריה נשית לפניך".

להמשך

כלה להשגה: אל תפחדי מהמקווה

צופיה הירשפלד 23/11/2011

אם יש מצווה שסובלת מיחסי ציבור גרועים, הרי זו מצוות הטבילה במקווה. קשרו בה אמונות טפלות, והוציאו אודותיה שמועות מרושעות. חלקן, אגב, לא תלושות מן המציאות כלל ועיקר. אין פלא אפוא, כי היחס לטבילה - לא פעם גם בתוככי הציבור הדתי - נע בין סלידה קלה לדחייה עמוקה.

להמשך

Le secret de l’intimité dans le couple

Claire Dana-Picard 25/04/2012

Naomi Wolfson, psychothérapeute et conseillère conjugale, vient de publier un nouveau livre en hébreu dans lequel elle propose un regard différent sur le couple juif en expliquant qu’il aspire à l’union parfaite qu’il a connue au moment de la création.

להמשך

חידוש בעולם הזוגיות

יונית פרידלר 01/06/2012

נעמי וולפסון מפרקת מוקשים בדרך לנושאים העדינים ביותר בבית היהודי ספר פורץ דרך לנשים נשואות וגם לכאלה שבדרך

להמשך

המהפכה: נשים, דת ומיניות

אמילי עמרוסי 27/06/2012

אין במאי דוקומנטרי שלא היה מוכר את אמו כדי להיות שם: נשים דתיות מדברות על מיניות בתוך מקווה במתחם מעוצב להדהים.סיבת ההתכנסות היא השקת הספר "מרחק, נגיעה" (ידיעות אחרונות) ושיחת בוקר על הזוגיות שלנו, על הגוף שלנו, על הדברים שלא מדברים עליהם.

להמשך

מונולוגים מהמקווה

אמילי עמרוסי 17/04/2012

"כגודל התשוקה כך גודל הקדושה. בתוך המסגרת יש מקום לתת דרור לכל המאוויים. זוג נשוי שמקיים קשר מיני בחדר סגור, לאחר שהאישה טבלה כהלכה, מותר לו לעשות כל מה שעולה על דעתו, על פי נטיות לבו ורצונותיו". על הציטוט הזה חתומה נעמי וולפסון- מטפלת זוגית, אשת רב ומתנחלת.

להמשך