מרחק, נגיעה נעמי וולפסון צופיה שקורי
מרחק נגיעה

להזמנת הספר
ניתן להשאיר פרטים כאן
ואנו נחזור אליכם בהקדם

קראת? נהנית?
אנא כיתבי לנו הערות, הארות ותובנות חדשות מהספר

דף הבית > המלצות

המלצות

top

ספר שובר סטיגמות במגזר הדתי ומאידך גם במגזר החילוני ...

21/11/12 - תשע"ב

תודה,
ספרך יפה ונחוץ בחברה בימינו
הספר קצר וקולע - ניתן לקרוא אותו בגמיעה אחת או שתיים.
הספר הוא המשך ישיר לספרייך הקודמים ״כמשוש חתן על כלה״ ו"ודבק באשתו".
הסיפורים האישיים המופיעים בספר ״מרחק,נגיעה״ חשובים ותורמים. אהבתי את הסיפור האישי שלך. כשהסופרת שהיא בעצמה בעלת ניסיון חושפת צד זה מעניין את הקורא, כמו כן מראה על טבעיות הנושא ועל חוזק האמונה בקידוש החומר ביהדות.
סיפרך בא לשבר סטיגמות במגזר הדתי ומאידך גיסא במגזר החילוני ...
התחתנתי לא מזמן, - והספר חיזק לי באופן אישי את ההרגשה והחשיבה הנכונה שיש לי ברוך השם בנושא
ועצם העובדה שיש ספר בנושא רק מעצים את קדושת החיים קודש קודשים.
כשהתחתנתי התעורר אצלי צורך לדעת הלכתית מנהג דרך ארץ בנושאים מסוימים חיפשתי כמה מותר ימים נניח מתי אסור - איך כן
ומצאתי את התשובות.
תודה ועלי והמשיכי והצליחי
יעל

botoom
top

נותן לגיטימציה אמיתית

14/11/2012 - כ"ט חשון תשע"ג

הספר מרחק נגיעה נותן לגיטימציה אמיתית לדבר על דברים כל כך חשובים,תודה.
חנה

botoom
top

ממליצה

24/10/12 - תשע"ב

אני בחורה חילונית ומתחתנת בעוד כמה ימים. בחרתי לעבור את ההדרכה דרך צהר. הגעתי למדריכה מקסימה והפגישה אתה היתה נעימה ומעשירה ביותר. בסוף הפגישה שאלתי אותה אם היא יכולה להמליץ על ספר המרחיב על הנושאים שהועלו בפגישה. מייד היא שלפה את הספר "מרחק, נגיעה" והשאילה לי אותו. באותו ערב התיישבתי עם הספר, ולא הנחתי אותו עד שהגעתי לעמוד האחרון. סגנון הכתיבה - שילוב של עומק, פשטות וכנות - שוו את לבי.
ממליצה בחום על הספר!
דליה, תל אביב

botoom
top

ספר נפלא!

16/10/12 - תשע"ב

יישר כוח על ספר נפלא!
ממליצה לכל החברות שלי
חנה, מעלה אדומים

botoom
top

מתוך העיניים החילוניות שלי

23/09/2012 - ז' תשרי תשע"ג

אני רוצה לשתף בחוויית קריאה מיוחדת במינה שנכונה לי זה מכבר, כאשר קראתי את ספרה של נעמי וולפסון "מרחק, נגיעה". בעקבות סמינר שעסק במיניות וזוגיות, התעוררה בי מחדש החוויה וחזרתי אל הספר...

"מרחק נגיעה" מסביר בצורה מרתקת (ולא מטיפה) את משמעות המצוות והמנהגים השונים.
כחילונית, חשבתי בצעירותי שנשים דתיות הן די מסכנות בעצם. הרי הן מפספסות את חוויית הספונטאניות שבקשר אישה-גבר. איזה צבע יש לחיים אם יש איסור על מתן מענה לחשק בכל רגע כמעט?

כשקראתי את הספר, הבנתי עד כמה היהדות דווקא מרוממת את התשוקה ואת חשיבותה בתוך הקשר הזוגי ולכן, יצרה את המנהגים כמו הליכה למקווה, ימי נידה וכד'. מנהגים אלה, הנתפסים בעיני החילוניים כפוגעים בלהט ובתשוקה הספונטניים (לא מאפשרים סיפוק מיידי של החשק), נוצרו דווקא על מנת לשמר את להבת התשוקה ולהעניק לה את הקדושה והכבוד לו היא ראויה....

הבנתי כי המרחק מאפשר לשמר את התשוקה ולא להכחידה. הנגיעה שבאה אחריו, עם ההתקרבות, מרגיעה אותה ומספקת אותה לקראת התחדשות, וכל זה, על-מנת לשמר זוגיות טובה והרמונית.
"מרחק נגיעה" - ממש ממליצה. מתאים לכל שלב בחיים.

להמלצה המלאה כנסו לכתבות: http://nomiwolfson.co.il/news/13

תמר צ'יש, כפר סבא

botoom
top

קריאה לאינטימיות בעוצמה ובאמונה

10/7/2012 - כ' תמוז תשע"ב

"מרחק, נגיעה" קראתי מבלי להניח אותו מידי. הוא כתוב בשפה היומיומית, הפשוטה, הקולחת- וזה סוד קסמו למעשה.
זהו ספר שמוריד את מה ש"לא בשמיים היא"- אל הארץ. את האידיאל שחונכנו עליו ביחסי אישות, את האידיאל שחונכנו ביחסי איש ואשה בכלל, לוקחות המחברות הנפלאות, ודרך סיפורים רלוונטיים מעצימות את המסר, מפשטות אותו לחיים שלנו, ומבטאות אמירה שטרם נשמעה בריש גלי. קריאה לאינטימיות בעוצמה ובאמונה. אם עד היום נשמעו הקולות שהדגישו את הצניעות שבחדר המיטות, בספר הזה קם הקול המשלים, הקול שהיה נסתר (מוצנע, כרגיל...) ובא לומר את המסר באופן שלא ישתמע לשתי פנים. המסר ההלכתי, הפנימי, הגופני- כאחד. ואין הספר עוסק במיניות, גרידא, שכן מחציתו הראשונה של הספר עוסקת בפנימיות הטהרה, הזוגיות, הקשר. ושוב, באופן שלא מצאתי עד היום בספרים על זוגיות בראייה היהודית. גם כאן, השפה, הסיפורים והפתיחות שובים את הלב, וגורמים לחיבור ישיר למסרים, לקשיים, ובסופו של דבר לגאולה הפנימית- שהכל הכל מלאכת מחשבת אלוקית, אם רק נדע לקרוא את המפה ולהבין. טוב, בשביל זה צריך לקרוא את "מרחק, נגיעה"...

יפעת גנוט

botoom
top

בעזרת הספר ניתן למנוע בעיות אצל זוגות

7/5/2012 - ט"ו אייר תשע"ב

זהו ספר מומלץ למדריכות כלות, מדריכי חתנים, מטפלים זוגיים ומשפחתיים, המומלץ גם לרווקות ורווקים לפני נישואיהם, כדי לקבל תמונה לקראת מה הם הולכים. אני נתתי לבתי בת ה-19 לקרוא בספר. הנושאים מועלים בשפה עשירה, צנועה ועדינה ומתאימים לכל מגזר. מגזר חילוני שסוגיות בנושאים אלו עלומים מהם. מגזר חרדי שימצא בספר מקורות תורניים בנושאים שהם בגדר 'שו, שו'. גם למגזרנו הדתי-לאומי , ההדגשים והדוגמאות ושימת דגש על מצוקות הדור בנושאים האינטימיים, יכולים למנוע מזוג דתי מתלבט להגיע לספת המטפל הזוגי.

הרבנית רבקה שמעון

botoom